Jak ovlivnila epidemie koronaviru transplantace vlasů v Turecku?


Z důvodu vládních opatření proti koronaviru a pozastavenému leteckému spojení mezi Českou republikou a Tureckem není možné letět na transplantaci vlasů. My jsme vám však nadále plně k dispozici. Moderní technologie nám umožňují být s vámi nadále ve spojení a odpovídat na vaše dotazy a zájem o transplantace vlasů v Turecku. Můžete nám kdykoliv napsat na info@ceskoturecko.cz nebo zavolat na +420 736 177 368, také nás sledovat na Facebooku a Instagramu.

Naši turečtí partneři, se kterými na transplantacích vlasů spolupracujeme, během epidemie koronaviru nezahálí a naopak jsou v těsnějším kontaktu s klienty. Vymýšlejí nové formy interakce a přímé komunikace.

Koronavirus a transplantace vlasů

V tomto článku vám představíme, jak se turecké nemocnice a kliniky vyrovnávají s nemocí COVID-19 a jaká zavádějí opatření. Také vám představíme, co kromě transplantací vlasů jako ČeskoTurecko v dobrovolné karanténě děláme, a popíšeme, jaký vliv měla opatření na naše podnikání.

Již dříve jsme vás informovali o průběhu koronaviru v Turecku a šíření nemoci COVID-19. Na našem blogu si můžete přečíst naše starší články o vývoji situace v Turecku:

Transplantace vlasů během koronaviru v Turecku

Máme přehled, co se děje v Turecku!

Jsme experti na transplantace vlasů v Turecku a další estetické nebo lékařské zákroky. V Turecku se opravdu vyznáme. Je to náš druhý domov. V krizových situacích, jako je tato, se ukazuje, jak je důležité, aby agentura zprostředkovávající transplantace vlasů v Turecku, Turecko opravdu znala a měla přehled o místní situaci. Přehled o vývoji v Turecku je zásadní pro bezpečnost klientů mířících do Turecka na transplantace vlasů a další estetické nebo lékařské zákroky.

Do budoucna se dá totiž očekávat, že mnoho malých tureckých vlasových a estetických klinik nepřežije a zkrachuje. Uzavřené hranice mohou také ohrozit malé zprostředkovatelské agentury. Zejména jsou v ohrožení ty agentury, které si v poslední době otevřeli pánové, kteří sami transplantace vlasů v Turecku absolvovali, ale přitom Turecko vůbec neznají. Z těchto důvodu je velmi důležité spolupracovat s největšími tureckými estetickými a lékařskými zařízeními a agenturou, která se v Turecku opravdu vyzná a má přehled.

U těchto zařízení, které nejsou závislé jen na „plešaté turistice“, se můžete spolehnout, že se jich současná opatření proti koronaviru dotknou minimálně. Následující 2-3 týdny ukážou, jak se bude v Turecku vyvíjet koronavirová situace a jaké to bude mít dopady na celý sektor zdravotního cestovního ruchu.

Jak jsou na tom aktuálně naši klienti:

 • Všichni naši klienti se bezpečně vrátili z Turecka před zavřením hranic dne 16. 3. 2020.
 • Naplánované zákroky v Turecku jsme odsunuli na neurčito a vyčkáváme, jak se situace vyvine.
 • Jelikož nevybíráme poplatky nebo zálohu dopředu, naši klienti o své peníze nepřišli. Za zákrok se platí až na místě hotově nebo kartou.
 • Všem klientům letecké společnosti vrátili peníze za letenky.
 • Jsme v kontaktu s potenciálními zákazníky. Konzultujeme s nimi online jejich zákroky a odpovídáme na jejich dotazy.
 • Zákroky teď zatím jen plánujeme a budeme je realizovat, až bude možné bezpečně cestovat do Turecka a zpět.

My v ČeskoTurecko situaci sledujeme velmi pečlivě a jelikož umíme turecky, rozumíme oficiálním tureckým zdrojům, ale také díky našim kontaktům a rodině v Turecku máme detailní přehled.

Jak začít podnikat v Turecku vám poradí ČeskoTurecko

Naše konkurenční výhody nám pomáhají vyrovnat se s nařízeními proti koronaviru:

 • Neorganizujeme hromadné zájezdy, ale individuální cesty. Nepotřebujeme zaplnit místa v turnusu.
 • Nejsme závislí jen na transplantacích vlasů v Turecku, ale poskytujeme i další služby. Jsme trpěliví a neriskujeme.
 • Nikam nespěcháme. V cestách do Turecka budeme pokračovat až bude situace 100% možná a bezpečná jak na české tak turecké straně.
 • Naší prioritou je bezpečí a zdraví našich klientů.
 • Detailně sledujeme situaci v České republice a v Turecku.
 • Jsme aktivní na sociálních sítích a informujeme naše klienty o detailech jednotlivých zákroků.

Podívejte se, jaké opatření zavedli naši turečtí partneři a jak se s opatřeními proti nemoci COVID-19 vyrovnávají.

Nemocnice Memorial

Istanbulská nemocnice Memorial Bahçelievler patří mezi naše nejbližší partnery, co se týče estetických a lékařských zákroků v Turecku. Jedná se o plně vybavenou nemocnici a nedělají se tam jen transplantace vlasů a estetické zákroky, ale také další operace. Jako opatření proti šíření koronaviru v Turecku zavedla nemocnice Memorial Bahçelievler tato bezpečnostní opatření:

 • Vstup do nemocnice je omezen a kontrolován.
 • Při vstupu do nemocnice je všem příchozím měřena teplota.
 • Osoby se zvýšenou teplotou jsou přesměrováni na specializované uzavřené oddělení.
 • Nejsou dovoleny návštěvy pacientů, a to ani na jednotkách intenzivní péče.
 • Zdravotnický personál byl vybaven potřebnými ochrannými prostředky a dodržuje doporučený odstup mezi sebou a také pacienty.
 • Sedačky, pohovky a další nábytek byl v prostoru nemocnice přestěhován tak, aby bylo možné dodržovat bezpečnou vzdálenost.
 • Z veřejných prostor byly odstraněny všechny tištěné materiály, noviny a brožury
 • Prostory nemocnice jsou ve zvýšené míře čištěny a desinfikovány.
 • Ve zvýšené míře jsou také čištěny vozy sanitek a minibusy.
 • Po nemocnici byli rozmístěny stojany s desinfekcí na ruce atd.

Současně se nemocnice Memorial přidala k výzvě #EvindeKal #StayHome neboli česky #ZůstaňteDoma a nabádá pacienty, aby chodili do nemocnice jen v těch nejnutnějších případech. Současně spustila aplikaci a online systém konzultace s lékaři a specialisty nazvaný e-DOCTOR.

Koronavirus Turecko nemocnice Memorial

Pokud vás cokoliv zajímá ohledně transplantací vlasů v Turecku, nebo dalších estetických a zdravotních zákroků, můžete nás kdykoliv kontaktovat na emailu info@ceskoturecko.cz nebo telefonicky +420 736 177 368.

Jestliže vás zajímá, jak vypadal interiér nemocnice Memorial Bahçelievler, před zavedením těchto přísných opatření, můžete se podívat na video z naší návštěvy:

Estetik International

Logo Estetik International IstanbulSoukromá estetická klinika Estetik International je naším dalším významným tureckým partnerem pro transplantace vlasů a estetické zákroky. Jelikož estetické zákroky mohou dočasně oslabit imunitu a obranyschopnost organizmu, rozhodli se lékaři z kliniky Estetik International do odvolání neprovádět plastické operace a transplantace vlasů.

Administrativní pracovníci v co největší míře pracují z domova. Všichni zaměstnanci byli preventivně testováni  na nemoc COVID-19. U všech byl zatím výsledek testů negativní.

Současně soukromá klinika Estetik International posiluje komunikaci online a umožňuje estetické zákroky konzultovat přímo s lékaři online pomocí aplikace https://whereby.com/ a používá živé vysílání na Instagramu.

Estetik International všem svým klientům také nabízí mimořádnou slevu 30 % na estetické zákroky, pokud dojde k jejich objednávce v dubnu 2020. Tyto zákroky pak mohou být provedeny kdykoliv v roce 2020. Pokud tedy chcete ušetřit, máte teď ideální příležitost. Pro více informací o akci nám napište na info@ceskoturecko.cz.

Plastické operace v době koronaviru

Podívejte se na video z naší návštěvy estetické kliniky Estetik International. Milan Hnátek z ČeskoTurecko vás provede touto moderní a luxusní klinikou a ukáže vám všechna zákoutí.

Koç University Hospital

Logo Koc University HospitalZejména pro náročnější transplantace vlasů v Turecku spolupracujeme s univerzitní nemocnicí Koç University Hospital. Transplantace vlasů zde provádí věhlasný chirurg Sacit Karademir, který je jako jeden z mála tureckých chirurgů členem The International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS). Doktor Sacit Karademir provádí celou transplantaci vlasů sám, a to včetně odběru vlasových štěpů, tak jejich vsazování.

Skupina zdravotnických zařízení Koç Healthcare, které je kromě Koç University Hospital součástí také vyhlášená American Hospital, používá online aplikaci e-Health, díky které můžete se svým lékařem komunikovat online bez nutnosti návštěvy jeho ordinace.

Nemocnice Koc koronavirus Turecko

Pokud by vás o transplantaci vlasů u pana chirurga Sacit Karademira nebo aplikaci e-Health zajímalo více informací, neváhejte nám napsat na info@ceskoturecko.cz nebo zavolat na +420 736177368 a rádi vám poskytneme více informací.

ČeskoTurecko: Transplantace vlasů a estetické zákroky v Turecku

Jsme tu pro vás za všech okolností a připraveni zajistit cestu za vaším lepším a zdravějším já. Využijte tedy volného času a klidného období a kontaktujte nás ohledně vašeho zamýšleného estetického zákroku nebo transplantace vlasů. Na základě informací od nás si můžete vše v klidu rozmyslet a zvážit své životní rozhodnutí. Jakmile bude možné do Turecka vycestovat, vy již budete připraveni.

Aby se vše netočilo jen okolo koronaviru a transplantací vlasů nebo plastických operacích v Turecku, vytváříme pro vás jako ČeskoTurecko další zajímavý obsah. Zejména díky našim YouTube videím se můžete o ČeskoTurecko a o Turecku dozvědět více informací. Uvidíte, že jsme lidé z masa a kostí a Turecko máme opravdu rádi a rozumíme mu. V našem posledním videu například Milan Hnátek z ČeskoTurecko vysvětluje, jak správně vařit a pít turecký čaj.

  Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět  * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.