Na ČeskoTurecko si nově můžete online sjednat i cestovní pojištění


ČeskoTurecko je lídrem česko-turecké komunity a sdružuje nejvíce lidí z obou zemí. Facebooková uzavřená skupina ČeskoTurekco čítá více než 1260 členů a facebooková stránka Česko Turecko / Çek Türk má více než 820 lajků. Hlavním zdrojem informací v češtině o Turecku a v turečtině o Turecku jsou však webové stránky www.ceskoturecko.cz a www.cekturk.com, které mají dohromady zhruba 6000 návštěvníků měsíčně. Nově si na těchto stránkách také můžete online zřídit cestovní pojištění.

ČeskoTurecko cestovní pojistění

ceskoturecko_pojisteniČeskoTurecko je již tradičně spolehlivým partnerem českých a tureckých firem. Ale stává se i vyhledávaným zdrojem informací a služeb pro studenty, krajany v Turecku a také podnikatele, kteří se rozhodli začít s podnikáním v České republice. ČeskoTurecko neustále rozšiřuje portfolio svých služeb. Například aktuálně ČeskoTurecko ve spolupráci s renomovanými českými a mezinárodními pojišťovnami spustilo projekt ČeskoTurecko pojištění nebo v turecké jazykové mutaci ÇekTürk sigorta. V rámci této spolupráce ČeskoTurecko nabízí cestovní pojištění pro české turisty jedoucí do Turecka a komplexní pojištění pro cizince.

Díky této spolupráci je možné si na internetových stránkách ČeskoTurecko a ÇekTürk snadno online zřídit cestovní pojištění při cestách do zahraničí a zdravotní pojištění pro cizince, kteří žijí v České republice a ze zákona musí být pojištěni. Sjednání pojištění online je snadné a mnohem levnější než sjednání pojištění na pobočce.

cestovni_pojisteni_tureckoČeskoTurecko v rámci projektu ČeskoTurecko pojištění spustilo také informační kampaň, kde se v sérii článků cestovatelé do Turecka dozvědí o nutnosti cestovního připojištění a další zajímavé informace o zdravotní péči v Turecku.

Předností služeb ČeskoTurecko je znalost tureckého obchodního a kulturního prostředí, komunikace v turečtině a osobní kontakty v České republice a Turecku. Zástupci ČeskoTurecko se také pravidelně účastní významných státních nebo podnikatelských akcí, kde navazují osobní vazby a obchodní kontakty.

V našich referencích se můžete podívat, se kterými firmami jako ČeskoTurecko spolupracuje. Mezi hlavní hodnoty ČeskoTurecko patří dlouhodobá spolupráce a partnerství založené na důvěře a skvěle odvedené práci. Rozsah našich služeb a jejich přesná podoba se vždy liší dle oboru a hlavně dle formy spolupráce, ale služby většinou zahrnují vyhledávání a oslovení potenciálních tureckých distributorů výrobků českých firem v Turecku, poradenství týkající se exportu a importu zboží z Turecka a další.