Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Pojištění


ceskoturecko_pojisteni

ČeskoTurecko spolupracuje s předními pojišťovnami na trhu. Díky této spolupráci si na našich internetových stránkách můžete online zřídit cestovní pojištění při cestách do zahraničí, nebo také pojištění pro cizince, kteří žijí v České republice a ze zákona musí být pojištěni. Sjednání pojištění online na ČeskoTurecko je snadné a mnohem levnější než sjednání pojištění na pobočce. Díky ČeskoTurecko tak ušetříte čas a peníze.

Cestovní pojištění

Není radno cestovat do zahraničí bez pojištění, jelikož ošetření v zahraničí vás může přijít mnohem dráže, než samotná dovolená a budeme muset hradit všechny náklady na ošetření či transport do České republiky. Pokud tedy cestujete do zahraničí, měli byste si sjednat cestovní pojištění. To si můžete sjednat velmi snadno online ve 4 krocích zde.

Zdravotní pojištění cizinců

ČeskoTurecko spolupracuje s vybranými pojišťovnami, nabízejícími různé typy pojištění pro cizince. Na ČeskoTurecko si můžete online sjednat komplexní pojištění pro cizince, ale také pojištění nutné a neodkladné péče. Sjednání pojištění online na ČeskoTurecko je snadné a mnohem levnější než sjednání pojištění na pobočce.

logo_maxima_pojistovna_160 logo_pojistovna_uniqa_160_160 logo_slavia_pojistovna
Maxima pojišťovna nabízí dva základní druhy zdravotního pojištěni: Komplexní zdravotní pojištění cizinců a Pojištění nutné a neodkladné péče. UNIQA pojišťovna je největší soukromou pojišťovnou na českém trhu, která nabízí Komplexní zdravotní pojištění pro cizince a umí nabídnout jednoznačně nejširší krytí na českém trhu. Slavia pojišťovna navazuje na tradici jedné z nejstarších a nejvýznamnějších finančních institucí, jejíž historie sahá až do roku 1868. Tato pojišťovna nabízí Komplexní zdravotní pojištění cizinců a Pojištění nutné a neodkladné zdravotní péče.
Sjednat pojištění online Sjednat pojištění online Sjednat pojištění online