Pojištění cizinců PVZP a cestovní pojištění nově také na ČeskoTurecko


Naším cílem je neustále se posouvat dopředu a nabízet zákazníkům kvalitní a prověřené služby. Novým přírůstkem do nabídky online pojištění je spolupráce s Pojišťovnou VZP (PVZP), která je největším retailovým prodejcem cestovního pojištění a jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění cizinců.

Díky spolupráci s PVZP a největší česko-tureckou komunitou ČeskoTurecko si můžete na našich webových stránkách jednoduše online a z pohodlí domova zřídit cestovní pojištění a pojištění cizinců.

PVZP pojištění cizincůPVZP je již čtvrtou pojišťovnou, se kterou ČeskoTurecko spolupracuje. Nabídku všech pojišťoven, kde si mohou cizinci sjednat zdravotní pojištění najdete zde. Nejtěsnější spolupráce ohledně pojištění pro cizince funguje s UNIQA pojišťovnou, u které si turečtí občané mohou své pojištění nutné k vydání víza do České republiky také sjednat v turečtině. Dokumenty o sjednání pojištění pro cizince, které pojištěnec obdrží emailem, jsou pak v českém jazyce a může je rovnou bez nutnosti překladu předložit na českém konzulátu v Istanbulu nebo českém velvyslanectví v Ankaře.

Pojištění u PVZP si mohou cizinci zakoupit online v anglickém jazyce. PVZP má v nabídce 3 základní typy pojištění:

Více informacích o tom, jaký je rozdíl mezi jednotlivými typy pojištění a jaký pojistná rizika jednotlivé typy pojištění cizinců od PVZP kryjí, se dozvíte na stránce zde: https://www.ceskoturecko.cz/pvzp-zdravotni-pojisteni-cizincu/

základní pojištění cizinců PVZP Zdravotní pojištění cizinců VZP Plus Komplexní zdravotní pojištění pro cizince
Sjednat pojištění online Sjednat pojištění online Sjednat pojištění online

Pojišťovna PVZP také nabízí cestovní pojištění. Cestovní pojištění nejvíce využijí čeští cestovatelé, kteří vyrážejí do zahraničí. Může se jednat jak o jednodenní výlet na vánoční trhy do Drážďan či Krakova, ale také delší dovolenou v Chorvatsku či Turecku. Cestovní pojištění by si měl zřídit každý český občan cestující mimo hranice České republiky a je jedno, zda je to “jen” na Slovensko či do dalekého Turecka.

Proč je nutné při cestě do zahraničí nezapomenout na cestovní pojištění, si můžete dále přečíst zde:

Cestovní pojištění od PVZP si můžete snadno zakoupit online bez nutnosti osobní návštěvy pobočky pojišťovny. Stačí si jen vybrat z nabídky zde.

Pojišťovna VZP nabízí 3 typy cestovního pojištění:

  • Basic
  • Confort
  • Excelent

Dále si na ČeskoTurecko můžete online zakoupit cestovní pojištění do UNIQA pojišťovny.