Díky spolupráci s UNIQA pojišťovnou je možné si sjednat zdravotní pojištění cizinců také v turečtině


Nabídku našich služeb neustále rozšiřujeme a vylepšujeme. To že si na ČeskoTurecko / ÇekTürk můžete sjednat cestovní pojištění nebo zdravotní pojištění cizinců již víte. Od 1. 3. 2016 Vám ale také nově ve spolupráci s UNIQA pojišťovnou nabízíme možnost uzavřít pojištění cizinců nejen v angličtině, češtině a ruštině také v turečtině.

Tuto novinku jistě ocení všichni turečtí studenti, kteří zdravotní pojištění potřebují ke svému studentskému vízu, ale nejen oni. Zdravotní pojištění cizinců je totiž povinné pro všechny žadatele o vízum v České republice pocházející ze zemí mimo Evropskou unii.

UNIQA_Turkce_Sec_RED

UNIQA pojišťovna je jednou z předních pojišťoven na českém trhu a v roce 2015 byla vyhlášena jako nejlepší zdravotní pojišťovna cizinců dle průzkumu, který porovnával kondici a kvalitu zdravotních pojišťoven v ČR. ČeskoTurecko je spolehlivým partnerem českých a tureckých firem a poskytuje jim profesionální služby. Vedle komerčních aktivit ČeskoTurecko také spojuje největší česko-tureckou komunitu. UNIQA pojišťovna provozuje zdravotní pojištění pro cizince od roku 2007 a poskytuje krytí za zdravotní péči poskytnutou pojištěnému klientovi na území České republiky, resp. v schengenském prostoru.

ČeskoTurecko navázalo spolupráci s UNIQA pojišťovnou na konci léta 2015 a od té doby počet pojištěných tureckých občanů neustále stoupá. Věříme, že tedy toto partnerství a spolupráce s UNIQA pojišťovnou přinese našim klientům další výhody a objednávkový formulář zdravotního pojištění v turečtině znamená pro ně znatelné usnadnění.

Čeští občané cestující do Turecka a dalších zemí si mohou na ČeskoTurecko snadno a online sjednat cestovní pojištění, které hradí spoluúčast za lékařskou péči a léky. Díky cestovnímu pojištění tak mohou čeští turisté cestující do Turecka získat nárok na úhradu neodkladné lékařské péče jak ve veřejných, tak i v soukromých zdravotních zařízeních.