Plastika prsou v Turecku nejsou jen silikony, ale plastická chirurgie nabízí víc!


Plastika prsou je podle světových statistik dlouhodobě druhou nejčastější plastickou operací. První místo zaujímá liposukce a hned po tom následují právě plastické operace prsou. Přitom oba tyto zákroky spolu úzce souvisí. Například u zvětšení prsou vlastním tukem tzv. fat transfer se dá využít právě liposukce, tedy odsátí vlastního tuku z břicha a boků.

Jsme experti na Turecko a zajišťujeme pro české klienty ve spolupráci s tureckými prověřenými partnery širokou škálu estetických a lékařských zákroků. Kromě již zmíněných plastických operací prsou také zajišťujeme zvětšení a modelaci hýždí, transplantaci vlasůstomatologické zákroky.

Za projektem ČeskoTurecko stojí manželský pár Milan Hnátek a Ece Ergüney Hnátková, kteří se česko-tureckým aktivitám věnují od roku 2013. Od té doby získali mnoho zkušeností a jejich profesionální služby doporučuje mnoho zákazníků.

Plastika prsou Turecko

Cílem plastické operace prsou může být zvětšení nebo zmenšení prsou, úprava jejich tvaru a celkové zvýšení jejich přitažlivosti pro mužské pohlaví. Díky plastické operaci lze snadno a bezpečně docílit požadované velikosti nebo tvaru poprsí. Plastická operace prsu probíhá většinou v celkové anestesii a vyžaduje minimálně jednu noc na estetické klinice.

Aby mohl plastický chirurg rozhodnout a domluvit se s vámi, jaký typ zákroku je pro vás nejlepší, je možné nám na info@ceskoturecko.cz zaslat fotografie poprsí s informací o vaší představě. My zprostředkujeme komunikaci s plastickým chirurgem a informujeme vás o jeho odborném názoru a o tom, kolik bude plastická operace v Turecku stát. Také pro vás rádi zajistíme online konzultaci s panem doktorem, během které vám pak sám řekne další detaily k vašemu zákroku.

Například v naší partnerské estetické klinice Estetik International plastiky prsou provádí vyhlášený plastický chirurg Selçuk Aytaç nebo světově známý Doctor B neboli pan Bülent Cihantimur. V další naší partnerské nemocnici Memorial pak plastické operace provádí Dr. Atilla Adnan Eyüboğlu. Na fotky po plastické operaci prsou a práci pana Dr. Atilla Adnan Eyüboğlu se můžete podívat níže.

Plastika prsou

Na plastiku prsou do Turecka

Úkolem ČeskoTurecko je vám pomoci v komunikaci s tureckými estetickými klinikami a zajistit, aby vše proběhlo podle vašich představ. V již zmíněné estetické klinice Estetik International dělají plastické operace prsou různými typy silikonových implantátů nebo přesunem vlastního tuku. Na této estetické klinice také používají jedinečnou metodu zvanou „Cihantimur Fat Transfer”, která oproti jiným přenosem tuku probíhá v uzavřeném lipocidním systému, což ochraňuje odebraný tuk před kontaktem se vzduchem a zajišťuje jeho vitalitu.

Plastická operace prsou v Turecku zvětšení ňader pomocí augmentace

Tuk pro plastiku prsou se vždy odebírá z tukové tkáně břicha, podbřišku a boků, jelikož jsou tam nejlepší tukové buňky. Není možné odebrat tuk například z paže, protože by se nedostavil očekávaný výsledek.

V klinice Estetik International také dělají 3D vizualizaci prsou, takže budete vědět, jak bude výsledek asi vypadat. Klinika Estetik International je opravdu luxusní VIP klinika pro náročné klienty, kde si naši zákazníci svou proměnu opravdu užívají. V tomto videu vás klinikou Estetik International provede Milan Hnátek z ČeskoTurecko. Ten vás také v případě potřeby na samotnou operaci doprovodí a bude vás doprovázet na každém kroku, abyste se během svého pobytu v Turecku mohli cítit příjemně a pohodlně.

Jaké jsou typy silikonových implantátů?

V naší partnerské estetické klinice Estetik International a nemocnici Memorial používají zejména silikonové implantáty od renomovaných světových výrobců Mentor a Polytech.

Mentor – silikonové implantáty

Prvním typem silikonového implantátu používaného jak pro zvětšení prsou, tak například pro zvětšení hýždí, jsou silikonové implantáty značky Mentor. Silikonové implantáty značky Mentor patří mezi světově nejoblíbenější implantáty. Své oblibě se těší zejména díky vysoké kvalitě, příznivé ceně a hlavně díky jemnému gelu, který dodává prsům pocit přirozenosti.

Historie firmy Mentor sahá do roku 1969, kdy byla firma, která je dnes součástí nadnárodní korporace Johnson & Johnson, založena. Za tuto dobu si silikonové implantáty značky Mentor získali výsadní postavení a jejich zdravotní nezávadnost byla potvrzena mnoha odbornými studiemi.

Silikonové implantáty značky Mentor používají zejména v nemocnici Memorial a estetické klinice Estetik International.

Polytech – silikonové implantáty

Druhá značka silikonových implantátů, kterou používá estetická klinika Estetik International, je Polytech. Tato německá značka vyniká zejména vysokou kvalitou a širokou paletou typů, velikostí a tvarů silikonových implantátů. Značka Polytech byla založena v roce 1986 v Německu a od té doby se zařadila k předním světovým výrobcům silikonových implantátů. Všechny silikonové implantáty Polytech jsou vyrobeny v Německu a splňují přísné evropské a světové normy.

V široké nabídce silikonových implantátů značky Polytech najdete jak prsní silikonové implantáty, tak i implantáty pro zvětšení hýždí, zvýraznění břišních svalů, a dokonce na zakázku vyrobené implantáty.

Silikonové implantáty značky Polytech vynikají svou nižší hmotností oproti jiným implantátům. Pro porovnání stejně velký silikonový implantát, který u jiné značky váží cca 320g, má implantát značky Polytech hmotnost asi 260g, tedy o 60g méně.
Naši turečtí partneři dále používají kvalitní implantáty britské značky Nagor, Allergan, které jsou populární zejména v severní Americe, nebo Arion implantáty z Francie.

Pokud nevíte, která značka je pro vás nejlepší, nebo potřebujete poradit s plastickou operací prsu, neváhejte a napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420736177368. Velice rádi vám poradíme, odpovíme na jakékoliv dotazy a také plastickou operaci v Turecku pro vás zařídíme.

Plastika prsou a její rizika

Před plastikou operací prsou je také potřeba si uvědomit, že jako každý chirurgický zákrok má svá rizika. Přestože výrobci silikonových prsních implantátů nabízejí nejrůznější garance, je nutné prsní implantáty sledovat a případně také časem vyměnit. Těmto rizikům můžete předejít zejména použitím kvalitních implantátů, které mají prodlouženou záruku, a jejich výrobci také mnohdy nabízí bezplatnou výměnu či příspěvek na další plastickou operaci. O všech rizicích spojených s plastikou operací prsou a použití jednotlivých implantátů vás bude podrobně informovat plastický chirurg a jeho zkušení kolegové.

Napište nám na info@ceskoturecko.cz a komunikaci s tureckými plastickými chirurgy a experty pro vás zajistíme.

Plastická operace prsou pro muže

Věděli jste o tom, že plastická operace prsou se nemusí týkat jen žen, ale mohou ji podstoupit i muži? Tomuto zákroku se odborně říká gynekomastie a jeho cílem je zmenšit mužská prsa nebo upravit jejich tvar. Mnoho mužů se totiž necítí dobře, když jim zpod upnutého trička vystupující prsa, za které by se nemusela stydět kdejaká žena. Zvětšená prsa u mužů jsou způsobeny tím, že potravinářský průmysl v čím dál tím ve větší míře používá hormonální doplňky, což má negativní vliv na mužský vzhled. Další důvodem mohou být také tělesné predispozice, stavba těla či nadváha.

Naše turecké estetické kliniky a nemocnice nabízejí řešení pro každého. Stačí, když nám napíšete na info@ceskoturecko.cz nebo zavoláte na +420736177368, a rádi vám poskytneme více informací o samotném zákroku, nebo vám upřesníme, jaká bude cena plastické prsou operace v Turecku. Také vám vysvětlíme, jak plastická operace v Turecku probíhá a na co se připravit předtím a potom. S námi jste v bezpečí a vše proběhne tak, jak má.