Poznejte ČeskoTurecko na vlastní oči díky videím na YouTube


Pokud se zajímáte o Turecko nebo chcete nahlédnout do naší „kuchyně“ sledujte ČeskoTurecko na YouTube. Na YouTube kanálu najdete jak zábavná videa, ale aktuální informace z Turecka a cestovatelské vlogy z Česka a Turecka. Poznejte ČeskoTurecko na vlastní oči a podívejte se na naše videa na YouTube.

Na našem česko-tureckém YouTube kanále jsme v době koronavirové informovali o aktuální situaci ohledně COVID-19 v Turecku nebo v České republice a to jak v českém, tak i v tureckém jazyce. Současně jsme natáčeli zábavně poučná videa pro české a turecké publikum.

Například v tomto videu jsme vám ukázali, jak může být turečtina záludná. Ece totiž zkoušela Milana z jeho turecké výslovnosti.

To, jak Milan zkoušel Ece z její češtiny uvidíte naopak v tomto YouTube videu.

V dalším videu hovořil Milan Hnátek z ČeskoTurecko o tom, jak se turecky učil a co mu nadále dělá v Turečtině největší problémy.

Článek k tomu videu také najdete na našem blogu: S čím mám v turečtině největší problém? Je turečtina pro samouky?

Abychom vám také přiblížili tureckou kuchyni, Milan natočil video o tom, jak správně připravovat a pít turecký čaj. Věříme, že díky jeho videu se tak nezařadíte po bok dalších Čechů, kteří z po jeho požití pak nemohou na své dovolené v Turecku spát.

Ece v tureckých videích tureckým divákům představuje Českou republiku. Takto jsme třeba byli na svěcení zvoničky v Zahořanech u Bystřice.

Jsme jen lidé a nikdo není dokonalý. Díky tomuto videu se můžete podívat do zákulisí natáčení našeho videa o české rajské. Mrkněte se na naše kiksy.

Pro všechny anglicky hovořící jsme také natočili vlog a angličtině o našem kempování v Českém ráji.

Jelikož se v rámci našich česko-tureckých aktivit věnujeme také cestovnímu ruchu za zdravím a krásou Milan vás provede estetickou klinikou Estetik International nebo nemocnicí Memorial v Istanbulu.

Pokud se zajímáte o transplantace vlasů v Turecku v tomto videu vám Milan ukáže, jak to u takové transplantace vlasů vypadá. Milan některé klienty jejich zákroky osobně doprovází a je jim vždy nablízku.

V dalším videu pak uvidíte, jak transplantace vlasů metodou FUE vlasů vlastně probíhá a jaké má jednotlivé kroky.

Natáčíme pro vás další zajímavá videa, takže nás určitě sledujte na YouTube, ať vám žádné nové video neuteče. Také budeme moc rádi, když nám na info@ceskoturecko.cz napíšete o čem bychom měli video natočit a co dalšího by vás zajímalo. Děláme to hlavně pro vás a budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu a váš komentář.