Setkání našich klientů ukázalo, že transplantace vlasů není tabu


Ve čtvrtek 17.10.2019 jsme v hotelu Dominican v Praze uspořádali setkání pro naše klienty, kteří s ČeskoTurecko letěli do Istanbulu za novými vlasy. Jelikož bylo naše setkání otevřeno také všem ostatním, co se o transplantace vlasů teprve zajímají a chtějí se setkat s lidmi, co již tento estetický zákrok mají za sebou, sešla se velmi různorodá skupina, kterou však spojoval stejný zájem.

ČeskoTurecko je jedinou organizací, která zajišťuje transplantace vlasů v Turecku a organizuje pro své klienty po zákroku hromadné neformální setkání. Naším cílem je totiž vytvořit komunitu lidí, kteří si mezi sebou vyměňují své poznatky a zkušenosti.

Transplantace vlasů není tabu

Říjnové setkání bylo velmi příjemné a neslo se v přátelské atmosféře. V pravidelných setkáních budeme pokračovat a více o transplantacích vlasů mluvit, aby z nich přestalo být tabu. S našimi klienty jsme v pravidelném kontaktu a vídáme se s nimi i po jejich zákroku. Těší náš, když se nám pochlubí fotkami, jak to po zákroku „roste“, anebo nám doporučí nějaké nové přípravky, které vyzkoušeli a osvědčily se jim. Na setkání jsme se tak potkali se známými tvářemi, ale také jsme některé klienty viděli poprvé „naživo“, i když jsme byli v intenzivní elektronické komunikaci.

V úvodu setkání Milan Hnátek představil služby, které ČeskoTurecko klientům nabízí, a do detailu popsali princip transplantace vlasů. Také jsme si vysvětlili rozdíl metodou FUE a DHI a ukázali konkrétní výsledky.

Prezentace ČeskoTurecko transplantace vlasů

Následovala prezentace švýcarské značky Revalid, která nabízí šampony a další přípravky řešící vypadávání vlasů. Výrobky značky Revalid jsou také vhodné pro péči o vlasy po transplantaci. Firma Revalid také dala všem účastníkům setkání drobné dárky a 3 šťastlivci si odnesli hodnotné dárkové balíčky.

Revalid vypadávání vlasů prezentace

O transplantacích vlasů neformálně

Druhá část setkání byla věnovaná volné zábavě a seznámení všech účastníků akce. Zkušenější předávali své znalosti ostatním, kteří se o transplantace začali zajímat teprve nedávno a ještě nad tímto zákrokem uvažují. Všichni rychle překonali prvotní ostych a velmi dobře se bavili.

Jídlo hotel Dominican

Setkání také naplnilo záměr ČeskoTurecko ukázat, že transplantace vlasů jsou dnes již velmi běžný estetický zákrok, který efektivně vyřeší problém s vypadáváním vlasů a pleší. Také díky setkání se všichni přítomní utvrdili v tom, že nejsou sami, kdo problém s vypadáváním vlasů řeší, a shodli se na tom, že by transplantace vlasů neměla být tabu a mělo by se o tom více otevřeně mluvit.

Děkujeme!

Děkujeme všem, kteří na setkání přišli a pomohli nám tak vytvořit pohodovou a přátelskou atmosféru. Díky také patří všem našim partnerům. Hotel Dominican pro všechny účastníky připravil bohaté občerstvení. Díky také patří našim dalším partnerům: Galavito Heating Table, Turkish Airlines, Wedos a nemocnici Memorial.

Občerstvení hotel Dominican

Máme radost, že se setkání vydařilo, a už se moc těšíme na příště! Do té doby nás sledujte na Instagramu a Facebooku, ať Vám informace o další akci neuniknou.

Pokud Vás o transplantaci vlasů zajímá více informací nebo se na ně chcete rovnou objednat, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.