Známe nejlepší turecké estetické kliniky a nemocnice


Pro české a slovenské klienty zprostředkováváme estetické a lékařské zákroky v Turecku. Naší jedinečností je, že Turecko velmi dobře známe a spolupracujeme s prověřenými lékařskými zařízeními a klinikami.

Kromě nejpopulárnějších transplantací vlasů dokážeme pro naše klienty zajistit také další zákroky: plastiku nosu, zubní implantáty, zvětšení nebo zmenšení prsou, facelift, plastické operace hýždí atd., a to na těch nejlepších tureckých estetických klinikách a nemocnicích.

Turecké estetické kliniky a nemocnice, se kterými spolupracujeme:

Pokud vás zajímají podrobnější informace, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368. Také se můžete podívat na náš YouTube kanál, kde najdete zajímavá videa nejen z Turecka.

Turecko známe perfektně a je to náš druhý domov

Našim klientům pečlivě odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se jak samotného zákroku, tak také jeho průběhu, a samozřejmostí je i komunikace poté, co se z Turecka spokojeně vrátí. Přidaná hodnota našich služeb je komunikace v češtině, a také perfektní znalost tureckého zdravotnictví. Dokážeme na základě našich zkušeností a přáních klientů doporučit nejvhodnější místo, kde zákrok absolvovat. Sestavíme individuální program na míru, aby vyhovoval vašim představám a potřebám.

Neorganizujeme hromadné zájezdy, ale vše plánujeme individuálně a podle časových možností našich klientů. S námi můžete do Turecka letět skoro hned a buď s doprovodem nebo sami. Vše pro vás připravíme a zajistíme.

V Turecku se anglicky domluvíte

Jelikož se většina našich klientů domluví anglicky, nepotřebují naši asistenci v místě. My společně s tureckým partnerem připravíme celý program a plán cesty. Klienti se pak již sami na místě domluví s lékaři a zdravotnickým personálem.

Kromě samotného estetického nebo lékařského zákroku pro naše klienty zajistíme také ubytování, transfer z letiště na hotel a na kliniku. V místě se také o naše klienty postará profesionální pracovník, který je jim vždy po ruce.

Do Turecka vás osobně doprovodíme za zdravím a krásou

Dokážeme uspokojit i ty klienty, kteří nehovoří anglicky, nebo si vysloveně přejí naši přítomnost v Turecku během zákroku. V tomto případě pak naše klienty do Turecka osobně doprovázíme a jsme jim v místě plně k dispozici. Turecko je náš druhý domov, takže se tam perfektně vyznáme. Naši klienty si tedy svou cestu za zdravím a krásou perfektně užijí a zároveň se cítí v naší společnosti bezpečně a uvolněně.

turecke esteticke kliniky a nemocnice

Milan Hnátek z ČeskoTurecko před estetickou klinikou Estetik International

Podívejte se kdo jsme a jak pracujeme

Milan Hnátek, který je českou polovinou ČeskoTurecko, naše klienty osobně doprovázel například na začátku února 2020. Během svého pobytu v Istanbulu Milan natočil několik videí a svou práci přiblížil i ostatním. V jednom z videí tak uvidíte, jak například osobně v Istanbulu doprovází klienta na transplantaci vlasů. Tento klient se nedomluvil anglicky, a proto mu byl Milan Hnátek stále po boku.

Nejlepší odměnou za naši práci je pak spokojenost našich klientů a jejich pozitivní hodnocení. Během dlouhodobé a osobní komunikace se s našimi klienty natolik sblížíme, že si dokonce „potykáme“. Podívejte se tedy, jak naše služby hodnotí jeden našich z klientů, kterého na transplantaci vlasů osobně doprovázel Milan Hnátek:

Dobré ráno, Milane 🙂 jak jsem ti minule říkal osobně. Hledal jsem to nejlepší a po delším hledání a rozhodování jsem to nejlepší našel. Na základě nedobrých zkušenostech s tvou konkurencí, jsem ihned poprvé po rozhovoru s tebou byl rozhodnut, že jsem našel to pravé, a bez váhání do toho šel.

Osobně říkám, že jsem udělal v tomto směru to nejlepší, co jsem mohl. Tvůj profesionální přístup, a hlavně tvá ochota jsou úctyhodné. Celkově profesionální přístup i ochota a velmi příjemné jednání lékařského personálu v nemocnici Memorial a odvedení čisté kvalitní práce.

Vždyť jsi sám na mě poznal i během zákroku, a taky jsi to doktorovi překládal, že jsem spokojený a nadšený. Srdečně děkuji Tobě za zprostředkování a za to, že ses mi po celou dobu výborně věnoval. Lékařskému personálu děkuji za perfektně odvedenou práci. Stálo to vše za to 😊👍👍👍

Pokud se také chcete stát našimi spokojenými klienty, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368. Také nás můžete sledovat na Facebooku a Instagramu.