Cesta za novými vlasy do Turecka byla jednoduší než dojet po D1 do Prahy


Abychom i dalším zájemcům o transplantace vlasů v Turecku přiblížili jejich průběh, připravili jsme ve spolupráci s panem Rostislavem článek o jeho zkušenostech s transplantací vlasů v Istanbulu v nemocnici Memorial. Jedná se o autentickou zkušenost pana Rostislava, který přes ČeskoTurecko letěl na transplantaci vlasů v polovině dubna 2019.

Naší snahou je, aby klienti byli o transplantaci vlasů dopředu velmi dobře informování a měli dostatek podkladů pro rozhodování, zda transplantaci vlasů podstoupit. Proto jsme také připravili odpovědi na nejčastěji dotazy týkající se transplantací vlasů v Turecku:

Teď už ale k panu Rostislavovi a jako zkušenosti s transplantací vlasů v Istanbulu.

Jako asi každý zájemce o transplantaci vlasů začínal své zjišťování informací o transplantacích vlasů v Turecku na internetu a různých diskuzních fórech. Jednotlivé nabídky si porovnával zejména podle zkušeností ostatních. Také je srovnával podle ceny transplantace vlasů. Důležité pro něj bylo, jak zástupci jednotlivých agentur zprostředkovávajících transplantace vlasů v Turecku komunikují, jaké mají vlastně zkušenosti s Tureckem a jak se v něm orientují.

Jelikož se pan Rostislav bez problému domluví anglicky, ukázal se pro něj koncept ČeskoTurecko, které zprostředkovává transplantace vlasů bez průvodce a bez navýšení ceny, jako optimální a plně dostačující.

Naší spolupráci jsme začali tím, že nám pan Rostislav emailem poslal fotografie hlavy a po konzultaci s tureckým panem doktorem jsme mu potvrdili, že je vhodný kandidát na transplantaci vlasů. Také jsme mu napsali odhad počtu štěpů a další základní informace o průběhu transplantace vlasů.

Během plánování své transplantace vlasů byl pan Rostislav v kontaktu s Milanem Hnátkem z ČeskoTurecko, který mu zdarma pomohl s plánováním jeho cesty do Turecka. Také mu telefonicky a prostřednictvím emailu odpověděl na nejrůznější dotazy týkající se samotného zákroku, jeho průběhu nebo dokonce poznávání Istanbulu během jeho volného dnu po transplantaci a před kontrolou a odletem zpět do Prahy.

Cesta z Prahy do Istanbulu byla podle slov pana Rostislava: „komfortní – 2,5 hodinový let, můžu říct, že cestovat z Prahy do Istanbulu bylo mnohem jednodušší, než dojed v noci z Frýdku-Místku do Prahy…“.

V Turecku se pan Rostislav potkal s řidičem přímo na novém Istanbulském letišti. Jelikož let z Prahy do Istanbulu neměl žádné zpoždění, zavezl jej pan řidič rovnou do nemocnice Memorial, kde proběhl odběr krve a první předoperační vyšetření. Díky tomu pak bylo možné následující den okamžitě začít s transplantací vlasů.

Podívejte se, jak pak Rostislav hodnotil služby tureckých lékařů v nemocnice Memorial.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Transplantace vlasů ČT (@transplantacevlasuceskoturecko),

Během svého pobytu byl pan Rostislav ve spojení s Milan Hnátkem pomocí chatovací aplikace WhatsApp a emailu, takže bylo něj skvěle postaráno. Také mu byly operativně a hned byly odpovězeny doplňující dotazy.

Hned druhý den po transplantaci vlasů se pan Rostislav celý den procházel po Istanbul. Bohužel to byla neděle a nedostal se tak na Velký Bazar. Ale jinak si svůj pobyt v Istanbulu zpříjemnil návštěvou obchodních center, ale pravá atmosféra Istanbulu na něj dýchla až v uličkách města a v místních kavárnách.

Pan Rostislav neměl otok hlavy a skoro hned po svém návratu do České republiky se mohl účastnit důležitého obchodního jednání. Transplantace vlasů jej nijak neomezovala ve výkonu práce.

Aktuálně je pan Rostislav ve fázi, mi po transplantaci vlasů vypadaly transplantované vlasy a čeká se na intenzivní růst vlasů nových. Jedná se o normální průběh, jelikož to souvisí s cyklem růstu vlasů. Podívejte se, jak pan Rostislav vypadá pro transplantaci vlasů asi 90 dní po zákroku.

Průběžný výsledek transplantace vlasů - 90 dní

Průběžný výsledek 90 dní po transplantaci vlasů

A co by pan Rostislav doporučil ostatním ohledně transplantace vlasů?

Každopádně bych tuto akci doporučil, neboť s ohledem na cenu, výkon a přístup se s ním Česká republika ani okolní země nemohou absolutně srovnávat. Jděte do toho!

Věříme, že se pan Rostislav s námi a ostatními v průběhu času podělí o své pokroky v růstu vlasů a budeme moci vidět průběžný a konečný výsledek transplantace vlasů.

Se všemi našimi klienty jsme v dlouhodobém kontaktu i když se z vrátí z Turecka. Průběžně s našimi klienty konzultujeme jejich pokroky v růstu a v případě nutnosti jim také doporučíme šampony nebo jiné přípravky na vlasy, které je vhodné po transplantaci vlasů používat. Naším cílem je dlouhodobá spokojenost našich klientů.

Uvědomujeme si, že transplantace vlasů je zákrok, který je pro mnoho lidí velmi důležitý a má vliv na jejich další život. Když jsou s transplantací vlasů spokojeni, zvedne to jejich sebevědomí, a i okolí si všimne pozitivní změny.

Cena transplantace vlasů v Turecku

ČeskoTurecko má obrovské zkušenosti s Tureckem a má zde prověřené kontakty. ČeskoTurecko pro české a slovenské klienty zprostředkovává transplantace vlasů v Turecku. Cena transplantace vlasů v Turecku v nemocnici Memorial, ve které byl pan Rostislav, stojí 1850 EUR (necelých 48 000 Kč). ČeskoTurecko ve spolupráci s prověřenými partnery nabízí různé možnosti transplantace vlasů. Podívejte se na kompletní ceník zákroků a nabídku zde.

Cena transplantace vlasů je konečná a neobsahuje žádné skryté poplatky a výdaje. V ceně je neomezený počet štěpů a je jich transplantováno tolik, kolik je potřeba, nebo kolik je to možné s ohledem na zdravotní stav klienta. V ceně transplantace vlasů jsou také všechny transfery z letiště, na hotel, do nemocnice a také ubytování na 2 noci v jednolůžkovém pokoji.

Pokud také uvažujete o transplantaci vlasů v Turecku, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo rovnou zavolejte na +420 736 177 368 a rádi Vám poskytneme více informací. Také se můžeme domluvit na osobní schůzce a probrat vše osobně.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.