„NO PAIN, NO GAIN“ říká náš klient po transplantaci vlasů v Turecku


Přinášíme vám další rozhovor a hodnocení od našeho klienta, který se rozhodl pro transplantaci vlasů v Turecku. Konkrétně podstoupil transplantaci vlasů v istanbulské klinice Medicana v asijské části města.

Odpovědi na otázky jsme nechali bez redakčních úprav, jak jsme je dostali od našeho klienta. Není to typická recenze na transplantace vlasů, ale věříme, že hodnocení i tak pomůže v rozhodování všem, co stále ještě o transplantaci vlasů jen přemýšlejí.

Interiér nemocnice Medicana

V České republice zastupujeme ty nejlepší turecké kliniky, které provádějí transplantace vlasů a mají speciální tým pro péči o zahraniční pacienty. Jedná se o plnohodnotné nemocnice, které mají v případě nutnosti také další lékařské oddělení, takže jsou naši klienti v bezpečí a mohou se spolehnout na prvotřídní služby.

Naší prioritou je seriózní jednání a otevřená komunikace. Neslibujeme zázraky, ale pomůžeme vám získat zpět vlasy a cítit se dobře a sebevědomě. Pamatujte však, že bez práce nejsou koláče.

Jsme experti na Turecko a dokážeme všem našim klientům pomoci s organizací jejich cesty do Istanbulu na transplantaci vlasů. Také jim odpovíme na všechny otázky, které je před cestou zajímají. Odpovědi na nejčastější dotazy najdete na našem blogu zde:

ale pokud by vás cokoliv dalšího zajímalo, co jste v našich článcích nenašli, neváhejte nám napsat na info@ceskoturecko.cz.

A teď už slíbený rozhovor s naším klientem, který s námi absolvoval transplantaci vlasů v Turecku.

Kde jste hledal informace o transplantacích vlasů?

Pouze na internetu za využití celosvětově používaného vyhledávače.

Kde jste hledal informace o transplantacích vlasů v Turecku?

Jednoduše jsem do vyhledavače zadal „FUE hair transplant Istanbul“ :) a postupně zjišťoval informace.

Na základě čeho jste se rozhodl pro transplantaci vlasů v Turecku?

Rozhodujícím kritériem byla přijatelná cena a dále spousta pozitivních zkušeností klientů z celé Evropy.

Jak dlouho vám trvalo, než jste se rozhodl pro transplantaci vlasů?

Vlastně okamžitě po zhlédnutí jedné krátké reportáže o transplantaci vlasů metodou FUE. Následovně už jsem řešil jen kdy a kde :) Celá příprava, včetně výběru kliniky, naplánování pracovních aktivit a dovolené na rekonvalescenci, potom trvala necelé čtyři měsíce.

Jaké jste měl před transplantací očekávání a představu o Turecku?

V Turecku jsem byl asi před deseti lety na dovolené. Určitou představu jsem měl, ale malinko mě znervózňovala tamní současná politická situace.

Lišila se následně nějak Vaše představa a realita v Turecku?

Nemohu posoudit Turecko jako takové, ale Istanbul na mě udělal ohromný dojem. Je to velice dynamické, rušné a zároveň na historii nesmírně bohaté město.

Jak probíhala Vaše cesta do Turecka?

Pro cestu jsem zvolil let od Turkish Airlines z Prahy a byl jsem nadmíru spokojený. Pouze přes hodinu trvající fronta na pasovou kontrolu v Istanbulu byla trochu nepříjemná.

Jak jste byl spokojen s ubytováním v Istanbulu?

Obvykle nemám vysoké nároky na ubytování, protože se na hotelu zdržuji jen málo. Tentokrát jsem trávil na hotelu většinu času a velmi jsem ocenil klid, soukromí a pestré snídaně v hotelu Queen.

Jak jste byl spokojen s přístupem a péčí tureckých lékařů a zákrokem?

Je tam hrozně znát, že dělají transplantace každý den. Celou operaci mají perfektně zvládnutou a načasovanou. Vždycky mi vysvětlili, co bude následovat a na co se připravit. Samotný zákrok je časově náročný a bez krve a několika bolestivých momentů se neobejde. Ale s tím do toho člověk dobrovolně jde.

Nemocnice Medicana budova

Jak jste byl spokojen s komunikací a přístupem ČeskoTurecko?

Naprosto bez výhrad, vždy jsem obratem dostal odpovědi na otázky. Využíval jsem několik informačních kanálů (email, WhatsApp, hovor) a vlastně používám doposud, protože jsem s agenturou i s ošetřujícím lékařem stále v kontaktu.

Uvažoval jste také o konkurenčních agenturách? Jakých?

Neuvažoval.

Proč jste se rozhodl pro služby ČeskoTurecko?

Po prvním telefonickém rozhovoru se zástupcem agentury ČeskoTurecko jsem si byl jistý, že jsou schopni mi poskytnout kvalitní servis.

Doporučil byste ostatním služby ČeskoTurecko?

Rozhodně ano.

Měl jste s něčím během svého pobytu v Istanbulu problém?

Jelikož jsem bydlel v asijské části Istanbulu, tak jsem měl problém se domluvit anglicky. Neberu to ani jako problém, spíš to celému pobytu dodalo na exotičnosti.

Co bystě doporučil všem, kteří přemýšlejí nad transplantací vlasů v Turecku?

Využít služeb a doporučení Vaší agentury.

Co dalšího byste chtěl sdělit čtenářům ČeskoTurecko?

No pain, no gain*   :-)

*Přeloženo do češtiny: Bez práce nejsou koláče.

Takže pokud také chcete letět na transplantaci vlasů do Istanbulu, napište nám na info@ceskoturekco.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368 a rádi vám pomůžeme s organizací cesty za svými vlasy.

Výhody našich služeb:

  • Konečná cena transplantace vlasů včetně transferů a ubytování na 2 noci
  • Neomezený počet vlasových štěpů v ceně transplantace vlasů
  • Zprostředkování a konzultace zdarma
  • Individuální přístup
  • Kvalitní servis a profesionální komunikace
  • Máme velké zkušenosti s Tureckem a spolehlivé partnery v místě

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.