Sleva na plastické operace a estetické zákroky – Aestheticistanbul 2021


Estetická klinika Estetik International, se kterou ČeskoTurecko dlouhodobě spolupracuje, spolupořádá v Istanbulu ve dnech 25. – 26. září 2021 již 3. ročník mezinárodního sympózia plastické chirurgie Aestheticistanbul. Cílem této jedinečné akce je výměna mezinárodních zkušeností z oboru plastické chirurgie a také ukázat nejmodernější postupy při provádějí estetických zákroků.

Účastníci se mohou sympozia účastnit jak osobně, tak na dálku pomocí živě streamovaných přenosů. Plastické operace budou veřejně provádět přední chirurgové z celého světa a sdílet své znalosti a zkušenosti s ostatními. Více informací o sympóziu a možnostech registrace se také dozvíte na oficiálním webu akce.

Sleva na plastické operace a estetické zákroky

Českým zájemcům se naskytuje jedinečná možnost stát se přímými účastníky této jedinečné akce, a to jako klienti, na kterých budou chirurgové demonstrovat svoji zručnost, podstoupit některých ze zákroků za velmi výhodných podmínek. Čeští zájemci mohou podstoupit estetický zákrok za 50 % standardní ceny. Anonymita všech klientů je zajištěna. Během provádění zákroků nebude umožněno pořizovat fotografie a videozáznam. Diváky budou moci být jen řádně registrovaní účastníci.

Pokud máte zájem o tuto jedinečnou nabídku, napište nám na info@ceskoturecko.cz a jako zástupce Estetik International v České republice Vám poskytneme více informací a také pro Vás cestu do Turecka na estetický zákrok zajistíme.

plastické operace v Istanbulu

Program mezinárodního sympózia plastické chirurgie Aestheticistanbul

První den sympozia estetické chirurgie bude zaměřen zejména na plastické operace nosu (Rhonoplastiku), během kterého předvedou své umění plastičtí chirurgové z Turecka a Brazílie. Po obědové pauze bude následovat další část věnovaná dalším estetickým zákrokům v obličeji, kde se představí plastičtí chirurgové zejména z USA.

Druhý den sympozia bude v úvodu opět věnován estetickým zákrokům v obličeji a dále také plastickým operacím prsou a hýždí, kde se přestaví zejména plastičtí chirurgové z Brazílie a Portugalska.

Závěrečný den sympozia věnovaného plastické chirurgii bude zaměřen zejména na plastické operace pro ženy – tedy zvětšení a pozvednutí hýždí, zkrášlování ženských intimních partií nebo zeštíhlovací plastické operace pomocí odstranění žeber atd.

Pokud Vás o mezinárodním sympóziu plastické chirurgie Aestheticistanbul zajímá více informací, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736177368. ČeskoTurecko pro vás také zařídí jakékoliv jiné estetické a lékařské zákroky v Turecku. Úspěšně se věnujeme zejména transplantacím vlasů, stomatologickým zákrokům, plastickým operacím nosu, prsou nebo dokonce i estetickým zákrokům pro muže.

Plastické operace v Turecku

ČeskoTurecko spojuje Česko a Turecko od roku 2013. Od té doby si vybudovalo výsadní postavení v česko-tureckých vztazích a také poskytlo své služby mnoha spokojeným zákoníkům. Za česko-tureckým projektem ČeskoTurecko stojí manželský pár Milan Hnátek a Ece Ergüney Hnatek.

Klinika Estetik International je jedna z předtím estetických klinik v Turecku a byla založena předtím plastickým chirurgem Bülentem Cihantimurem, ve světě známém jako Doctor B. Istanbulskou pobočkou vám ve videu níže provede právě Milan Hnátek, který má v ČeskoTurecko na starosti organizaci zákroků pro české a slovenské klienty.

Jestliže se chcete o plastických operacích a estetických zákrocích dozvědět více informací, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420736177368 a přesvědčte se o skvělém zákaznickém přístupu ČeskoTurecko a vyhlášené turecké pohostinnosti.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

      Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
      * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.