Výběr vlasové kliniky a transplantace vlasů v Turecku. Na co si dát pozor?


Jen v Istanbulu je asi 350 vlasových klinik a každý den je zde provedeno asi 2000 transplantacích vlasů. V takovém množství klinik se bohužel skrývají i nekvalitní vlasové kliniky s pofidérní pověstí a bez registrace tureckého ministerstva zdravotnictví.

Odlišit kvalitní kliniku od pochybného podniku může být pro české a slovenské klienty nadlidský výkon. Proto jsme pro Vás, jako expert na Turecko, připravili několik rad, na co si dát pozor při transplantaci vlasů v Turecku. Tyto obecné rady neplatí jen pro Turecko, ale mohou se vám hodit kdekoliv na světě.

Agentury zprostředkovávající transplantace vlasů v Turecku

Čeští nebo slovenští klienti, kteří řeší vypadávání vlasů a chtějí podstoupit transplantaci vlasů v Turecku, nemusí přímo oslovovat jednotlivé turecké vlasové kliniky. Zájemci o transplantaci vlasů se mohou spojit s agenturami reprezentující turecké vlasové kliniky a nemocnice v České republice a na Slovensku. Lokální agentura zprostředkuje všechnu komunikaci s klientem a klinikou v jeho rodném jazyce a vše dopředu zařídí.

Například ČeskoTurecko v České republice a na Slovensku zastupuje tureckou nemocnici Memorial a estetickou kliniku Estetik International, které českým klientům poskytují transplantace vlasů a další lékařské zákroky v Turecku.

ČeskoTurecko spolupracuje se zavedenými lékařským zařízeními s dobrou reputací a přesvědčivými výsledky transplantace vlasů. Tyto soukromé nemocnice a kliniky mají všechny potřebné mezinárodní akreditace, oprávnění, a hlavně specializovaný lékařský personál. Jedná se o velké soukromé kliniky a nemocnice s několika pobočkami po celém Turecku, takže disponují dostatečným množstvím vlastních lékařů. Za zprostředkování transplantací vlasů v Turecku u nás nic navíc neplatíte a dostanete stejně výhodnou cenu, jakou vám nabídne nemocnice napřímo.

Jak správně vybrat vlasovou kliniku nebo agenturu zprostředkující transplantace vlasů?

O kvalitě a věrohodnosti české nebo slovenské agentury vám mnohé napoví samotné webové stránky. Podívejte se, zda na webových stránkách agentur mají ukázky a reference reálných pacientů, nebo jen vyretušované fotografie neevropsky vypadajících klientů. Důležitá je také jejich aktivita a reputace na sociálních sítích a fórech. ČeskoTurecko má například vlastní profil na Instagramu, kde najdete reálné fotky klientů, ale také další informace o Istanbulu a Turecku.

Také se podívejte, zda jsou zástupci takovéto agentury aktivní na vlasových diskuzních fórech a jakým stylem odpovídají na dotazy. Sledujte, zda poskytují všechny informace důvěryhodně nebo spíše povrchně a neformálním stylem.

Z informačních materiálů a webových stránek by také mělo být na první pohled jasné, jakou vlasovou kliniku nebo nemocnici vlastně agentura zastupuje a jak dlouho s ní spolupracuje.

vlasové kliniky Istanbul Turecko

Výběr vlasové kliniky v Turecku

Hned prvním kritériem pro výběr vlasové kliniky v Turecku a bezchybný výsledek transplantace vlasů je reputace nemocnice a reference spokojených klientů. Rozhodně věřte jen profesionálním vlasovým klinikám než nějakým pochybným vlasovým studiím.
Nejhorší jsou domácí vlasová studia, které si otevřel doktor v pronajatém bytě či nebytovém prostoru, a který si zdravotní sestry najímá jen na jednotlivé operace. Tito lidé pak nemají dostatečné zázemí na prováděné zákroky. S nadsázkou se také dá říci, že takovéto kliniky jednou navštívíte a podruhé je na stejné adrese již nenajdete. Bohužel z uvedeného čísla 350 klinik jen v samotném Istanbulu je jich takových více než dost.

Proto neriskujte a svěřte se profesionálům, kteří vám zařídí transplantaci vlasů na prověřených a důvěryhodných zařízeních. Pro klasické FUE transplantace vlasů ČeskoTurecko spolupracuje s nemocnicí Memorial a pro Organickou transplantaci vlasů s kmenovými buňkami pak s estetickou klinikou Estetik International, která má pobočku v Istanbulu a Burse.

Nemocnice Memorial

Estetická klinika Estetik International

Když si vybíráte zařízení, kde absolvujete transplantaci vlasů, ptejte se také na jméno lékaře, který bude zákrok provádět. Jen díky tomu si můžete být jisti, že nejdůležitější části zákroku (návrh vlasové linie a tvorbu kanálků pro vlasové štěpy) bude provádět skutečný odborník. Například v nemocnici Memorial vlasové transplantace provádí doktor Mahmut Kaya.

vlasove kliniky

Návrh vlasové linie je jednou z nejdůležitějších částí transplantace vlasů, protože při ní lékař vytvoří váš nový vzhled a určí rozložení vlasových štěpů. Toto je také moment kdy při pohledu do zrcadla vidíte naposledy svou pleš.

Síť nemocničních zařízení a klinik, se kterou spolupracuje ČeskoTurecko, je zárukou správně provedené transplantace. Jedná se o plně vybavené nemocnice s veškerým potřebný zázemím a zkušeným personálem.

Na internetu také kolují nejrůznější informace o nepovedených transplantacích vlasů a odstrašujících případech. To se právě většinou týká již zmíněných malých vlasových studií nebo klinik, které používají zastaralé metody, přístroje a pracují v nevyhovujících hygienických podmínkách. Tito klienti se bohužel nechali nalákat na zázračně nízkou cenu a dostali také nízkou kvalitu.

Pozor také na to, že některé agentury nebo kliniky se neférovým jednáním snaží poškodit dobré jméno zavedené kliniky nebo nemocnice. Toto je velmi nebezpečná praktika konkurenčního boje. Klienti pak musí být opatrní a sami zhodnotit, co je pravda a co je naopak jen pomluva konkurence.

ČeskoTurecko v každém případě spolupracuje jen s prověřenými nemocnicemi a klinikami, které poskytují tu nejlepší péči, a klienti také mohou očekávat nejlepší výsledek.

Součástí balíčku transplantace vlasů je nejen samotný zákrok, ale také transfer z letiště, ubytování, předoperační a pooperační vyšetření atd. Pro více detailů se na nás obraťte na info@ceskoturecko.cz

Víte, na co si dát při transplantaci vlasů v zahraničí pozor?

Nenechte se nalákat nabídkami, které vám slibují zázračně nízkou cenou, která je však daná tím, že transplantace buď neobsahuje ubytování nebo pokud je ubytování součástí balíčku transplantace vlasů, tak se jedná o ubytování pochybné kvality a je vzdálené od kliniky. Takže stejně zaplatíme další peníze za taxi, strávíte čas v dopravní zácpě atd.

Turecké nemocnice, se kterými spolupracuje ČeskoTurecko, mají speciální smluvní ceny s partnerskými hotely, takže získají speciální slevy na ubytování pro své pacienty. Ubytování je většinou poskytováno ve 4 až 5 hvězdičkových hotelích nedaleko nemocnice. Více informací zde.

Transplantace vlasů je jeden z nejpopulárnějších zákroků, které turecké kliniky a nemocnice nabízejí pacientům z celého světa. Díky ČeskoTurecko je tato moderní metoda řešení problému s řídkými a vypadávajícími vlasy dostupná také klientům z České republiky. ČeskoTurecko také poskytuje další lékařské zákroky v Turecku. Na naší kompletní nabídku zdravotních služeb se můžete podívat zde: Za zdravím a krásou do Turecka

Výhody ČeskoTurecko a důvody proč spolupracovat s námi

 • Spolupráce se známou tureckou nemocnicí Memorial a estetickou klinikou Estetik International
 • Díky naší znalosti turečtiny dokážeme vše vyřešit, i když jen angličtina nestačí
 • Reference reálných českých klientů
 • Komplexní balíčky transplantace vlasů za fixní cenu s neomezeným počtem štěpů v ceně
 • Dlouhodobá zkušenost s Tureckem již od roku 2013
 • Individuální, profesionální a férové jednání
 • Detailní informace před transplantací vlasů, během a také po

Pokud se chcete o transplantaci vlasů v Turecku dozvědět více informací nebo se rovnou na tento zákrok objednat, napište nám na info@ceskoturecko.cz Také nás můžeme kontaktovat telefonicky na +420 736 177 368 a pomocí kontaktního formuláře níže.

  Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
  * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.