Cena transplantace vlasů v Turecku. Na kolik vyjdou nové vlasy?


Pokud Vás zajímá cena transplantace vlasů v Turecku, jste tu na správném místě. ČeskoTurecko, expert na Turecko, zprostředkovává transplantace v tureckých nemocnicích Memorial a Medicana, Estetik International a daších tureckých klininách. Díky naší exklusivní spolupráci s těmito nejlepšími nemocnicemi v Turecku, nabízíme transplantace vlasů za nejlepší cenu na trhu.

Cena transplantace vlasů v Turecku

Cena transplantace vlasů v Turecku začíná na 1800 EUR (asi 46 000 Kč) v nemocnici Medicana. Transplantace vlasů v nemocnici Memorial stojí 1850 EUR (necelých 48 000 Kč). Cena transplantace vlasů je konečná a bez skrytých poplatků a dalších výdajů. V ceně transplantace vlasů je neomezený počet štěpů.

vlastní zkušenost transplantace vlasů Turecko

Moderní budova nemocnice Memorial v Istanbulu

Je transplantováno tolik štěpů, kolik je jich potřeba, nebo kolik je to možné s ohledem na zdravotní stav klienta a vydatnosti jeho darovací části. Zda jste vhodný kandidát nebo kandidátka na transplantaci vlasů se předběžně určí na základě zaslaných fotografií. Ty nám můžete společně s nezávaznou poptávkou o transplantaci vlasů zaslat na email: info@ceskoturecko.cz

Zaslané fotografie hlavy zhodnotí lékař, rozhodne o vhodnosti transplantace vlasů a odhadne počet transplantovaných štěpů.

V ceně je neomezený počet štěpů a cena je vždy stejná bez ohledu na počet štěpů.

Transplantace vlasů Turecko Istanbul Memorial

Náš klient Petr během transplantrace vlasů v nemocinici Memorial

Co je v ceně transplantace vlasů?

V ceně balíčku jsou včetně samotné transplantace vlasů metodou FUE také všechny transfery z istanbulského letiště na hotel, do nemocnice. Součástí transplantace vlasů je také PRP a dále:

  • Ubytování na 2 noci v jednolůžkovém pokoji.
  • Konzultace a vyšetření lékařem před transplantací a pooperační kontrola po zákroku
  • Odběr a analýza krve (žloutenka typu B a C, HIV)
  • Instruktáž péče o vlasy po transplantaci
  • Oběd zdarma během dne zákroku v nemocnici

Co není v ceně transplantace vlasů?

V ceně transplantace vlasů není český delegát, takže neplatíte za jeho výlet, ale opravdu jen za transplantaci vlasů. S tureckými lékaři se bez problémů domluvíte anglicky nebo jinými světovými jazyky (německy, francouzsky, rusky, španělsky atd.). Pokud by byl potřeba český tlumočník, dokážeme jen za přípatek také zajistit.

V ceně balíčku transplantace vlasů také nejsou letenky do Istanbulu a zpět. Na nejvýhodnější letenky do Turecka se můžete podívat na naší stránce: Výhodné letenky do celého světa a naplánovat si svou transplantaci vlasů s ohledem na výhodnou cenu letenek.

letenky pro studenty Turkis Airlines

Na kolik Vás tedy taková transplantace vlasů v Turecku celkem vyjde?

Pokud chcete znát opravdu celkovou cenu transplantace vlasů se vším všudy, je potřeba počítat s tím, že se cena se skládá z několika fixních a variabilních položek. Záleží tedy na Vás, pro co se rozhodnete a kolik za to nakonec zaplatíte.

Konečná cena = balíček transplantace vlasů+ cena letenky podle aktuální nabídky.

Další možné položky navíc k transplantaci vlasů:

  • Noc v hotelu navíc = cca 50 EUR za noc v jednolůžkovém pokoji
  • Dvoulůžkový pokoj místo jednolůžkového -> cena dle vybraného hotelu a aktuální obsazenosti. Napište nám na info@ceskoturecko.cz a rádi vám poskytneme aktuální ceny.
  • Vlasové přípravky a medikamenty = od 50 do 100 EUR dle Vašich potřeb a objednávky.
  • Služby českého tlumočníka, pokud se nedomluvíte anglicky nebo jiným světovým jazykem.

Nezávazná poptávka a konzultace zdarma

Jestliže Vás zajímá přesná cena transplantace vlasů podle Vašich požadavků, napište nám na email info@ceskoturecko.cz, v jakém termínu byste na transplantaci vlasů do Turecka rádi letěli, zda poletíte s doprovodem nebo ne, zda si svůj pobyt v Istanbulu prodloužíte a další podrobnosti o Vašem plánu.

Připravíme Vám zdarma nezávaznou nabídku a cenovou kalkulaci na míru.

ČeskoTurecko – expert na Turecko, zdarma pomáhá českým klientům s realizací transplantací vlasů v Turecku. Konzultace a zprostředkování transplantace vlasů v Turecku je u nás zdarma a nezaplatíte nic navíc.

Díky naší exklusivní spolupráci s tureckými nemocnicemi a klinikami, můžeme českým klientům nabídnout tu nejlepší cenu za prvotřídní služby. V Turecku se vyznáme jako nikdo jiný“ a ochotně vám pomůžeme s plánováním vaší cesty.

Podívejte se co o našich službách říkají naši klienti: Reference a recenze na transplantace vlasů v Turecku přes ČeskoTurecko a jak hodnotí výsledek transplantace vlasů v Turecku: Výsledek transplantace vlasů v Turecku pana Františka

Výsledek transplantace vlasů Turecko předtím a potom

Výsledek transplantace vlasů v Turecku: Předtím a potom (cca 8 měsíců)

Současně se můžete podívat na odpovědi na nejčastější dotazy týkající se transplantace vlasů v Turecku.

Pokud máte o transplantace vlasů v Turecku zájem nebo vás jen něco zajímá více detailů, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo volejte na +420 736 177 368 a rádi vám poskytneme více informací.

Také nás můžete kontaktovat pomocí formuláře níže a obratem zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Položky označené * jsou povinné