Cena transplantace vlasů v Turecku. Na kolik vyjdou nové vlasy?


Pokud Vás zajímá cena transplantace vlasů v Turecku, jste tu na správném místě. ČeskoTurecko, expert na Turecko, zprostředkovává transplantace v Istanbulu na nejlepších vlasových a estetických klinikách. Díky naší exklusivní spolupráci a znalosti místních podmínek, nabízíme transplantace vlasů za nejlepší cenu na trhu.

Cena transplantace vlasů v Turecku

Cena Klasické transplantace vlasů metodou FUE v Turecku začíná na 2 100 EUR včetně PRP, ubytování na dvě noci v jednolůžkovém pokoji a transferem z letiště na hotel, kliniku a zpět na letiště. Cena transplantace vlasů je konečná a bez skrytých poplatků a dalších výdajů. Cena transplantace vlasů je fix, bez ohlednu počtu štěpů. Bude transplantováno tolik štěpů kolik je potřeba nebo jaké maximální množství dovolí darovací oblast.

Vždy je transplantováno tolik štěpů, kolik je potřeba, nebo kolik je to možné s ohledem na zdravotní stav klienta a vydatnosti jeho darovací části. Lékaři se vždy snaží udělat maximum pro každého klienta a provést zákrok tak, aby byl jeho výsledek co nejlepší. Zda jste vhodný kandidát nebo kandidátka na transplantaci vlasů se předběžně určí na základě zaslaných fotografií. Ty nám můžete společně s nezávaznou poptávkou o transplantaci vlasů zaslat na email: info@ceskoturecko.cz

Zaslané fotografie hlavy zhodnotí lékař, rozhodne o vhodnosti transplantace vlasů a odhadne počet transplantovaných štěpů.

Transplantace vlasů Turecko Istanbul Memorial

Náš klient Petr během transplantrace vlasů

Co je v ceně transplantace vlasů?

V ceně balíčku jsou včetně samotné transplantace vlasů metodou FUE také všechny transfery z istanbulského letiště (IST v evropské část města nebo SAW v asijské části) na hotel, na kliniku a zpět. Součástí Klasické transplantace vlasů je také PRP a dále:

 • Ubytování na 2 noci v jednolůžkovém pokoji.
 • Konzultace a vyšetření lékařem před transplantací a pooperační kontrola po zákroku
 • Odběr a analýza krve (žloutenka typu B a C, HIV)
 • Instruktáž péče o vlasy po transplantaci
 • Oběd zdarma během dne zákroku

Co není v ceně transplantace vlasů?

V ceně transplantace vlasů není český delegát, takže neplatíte za jeho výlet, ale opravdu jen za transplantaci vlasů. S tureckými lékaři se bez problémů domluvíte anglicky nebo jinými světovými jazyky (německy, francouzsky, rusky, španělsky atd.). Pokud by byl potřeba český tlumočník, dokážeme jen za přípatek také zajistit.

V ceně balíčku transplantace vlasů také nejsou letenky do Istanbulu a zpět. Na nejvýhodnější letenky do Turecka se můžete podívat na naší stránce: Výhodné letenky do celého světa a naplánovat si svou transplantaci vlasů s ohledem na výhodnou cenu letenek. Pro více informací nám napište na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368 a vše vám vysvětlíme a se vším vás podrobně seznámíme.

Na kolik Vás tedy taková transplantace vlasů v Turecku celkem vyjde?

Pokud chcete znát opravdu celkovou cenu transplantace vlasů se vším všudy, je potřeba počítat s tím, že se cena se skládá z několika fixních a variabilních položek. Záleží tedy na Vás, pro co se rozhodnete a kolik za to nakonec zaplatíte.

Konečná cena = balíček transplantace vlasů+ cena letenky podle aktuální nabídky.

Další možné položky navíc k transplantaci vlasů:

 • Noc v hotelu navíc = cca 1355 EUR za noc v jednolůžkovém pokoji
 • Dvoulůžkový pokoj místo jednolůžkového -> cena dle vybraného hotelu a aktuální obsazenosti. Napište nám na info@ceskoturecko.cz a rádi vám poskytneme aktuální ceny.
 • Vlasové přípravky a medikamenty = od 50 do 100 EUR dle Vašich potřeb a objednávky.
 • Služby českého tlumočníka, pokud se nedomluvíte anglicky nebo jiným světovým jazykem.

Nezávazná poptávka a konzultace zdarma

Jestliže Vás zajímá přesná cena transplantace vlasů podle Vašich požadavků, napište nám na email info@ceskoturecko.cz, v jakém termínu byste na transplantaci vlasů do Turecka rádi letěli, zda poletíte s doprovodem nebo ne, zda si svůj pobyt v Istanbulu prodloužíte a další podrobnosti o Vašem plánu.

Připravíme Vám zdarma nezávaznou nabídku a cenovou kalkulaci na míru.

ČeskoTurecko – expert na Turecko, pomáhá českým klientům s realizací transplantací vlasů v Turecku. Konzultace a zajištění transplantace vlasů v Turecku je zdarma a nezaplatíte nic navíc.

Díky naší exklusivní spolupráci s tureckými klinikami, můžeme českým klientům nabídnout tu nejlepší cenu za prvotřídní služby. V Turecku se vyznáme jako nikdo jiný a ochotně vám pomůžeme s plánováním vaší cesty.

Pro všechny, kteří o transplantaci vlasů teprve uvažuji a chtějí se dozvědět co nejvíce praktických informací bez marketingové omáčky, polopravd a prázdných slibů jsme připravili 67 stránkový e-book, který je ke stažení zdarma tady. V e-booku najdete jak praktické praktické rady, tak i konkrétní zkušenosti našich klientů. Díky tomu se můžete lépe rozhodnout, komu svěříte svou hlavu a nasměrují vás na cestu za novými vlasy.

 

Podívejte se co o našich službách říkají naši klienti: Reference a recenze na transplantace vlasů v Turecku přes ČeskoTurecko a jak hodnotí výsledek transplantace vlasů v Turecku: Výsledek transplantace vlasů v Turecku pana Františka

Výsledek transplantace vlasů Turecko předtím a potom

Výsledek transplantace vlasů v Turecku: Předtím a potom (cca 8 měsíců)

Podívejte se také na konečný výsledek pana Adama po 21 měsících od transplantace vlasů.

Současně se můžete podívat na odpovědi na nejčastější dotazy týkající se transplantace vlasů v Turecku.

Pokud máte o transplantace vlasů v Turecku zájem nebo vás jen něco zajímá více detailů, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo volejte na +420 736 177 368 a rádi vám poskytneme více informací.

Také nás můžete kontaktovat pomocí formuláře níže a obratem zodpovíme všechny Vaše dotazy.

  Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
  * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.