V Turecku: Dech beroucí cestovatelské video!


Teď sice do Turecka cestovat nemůžeme, ale stále si můžeme připomínat jeho krásu. Mrkněte se na dechberoucí cestovatelské video. Schválně, která turecká místa ve videu poznáte, a které jste už navštívili?

V Turecku, to je název krátkého filmu pánů Clemens Krüger a Vincent Urban, kteří procestovali Turecko od Istanbulu přes pobřeží Černého moře po východ Turecka, přičemž také navštívili Kappadokii a další zajímavá místa. Podívejte se na dech beroucí časosběrné záběry a letecké pohledy.

Cestovatelské video

Na našem česko-tureckém blogu si také můžete přečíst další zajímavé články o Turecku. Přečtěte si o tureckých lázních Hamam, které jsme vyzkoušeli na vlastní kůži. V Hamam si můžete pročistit nejen čelo, ale také duši. V tomto článku jsme pro vás sepsali nejatraktivnější památky evropské části Istanbulu. V článku s názvem „Na Feriköy trhu se starožitnostmi najdete jak kousky z Československa, tak Aladinovu lampu“ s námi nahlédnete na istanbulský bleší trh.

Pokud se chcete podívat mimo Istanbul, přečtěte si články o Adaně a Antalya nebo malebné vesničce Şirince a další.
Aby Vám neunikly zajímavé informace z Turecka sledujte nás na Instagramu, Facebooku a YouTube.

Cestovatelské video Turecko

Jsme experti na Turecko. Česko a Turecko spojujeme již od roku 2013. Ale naše služby poskytujeme klientům z celého světa. Zaměřujeme se zejména na obchodní poradenství, zdravotní turismus se zaměřením na transplantace vlasů a další estetické zákroky v Turecku. Také pomáháme tureckým studentům studovat v České republice. Dále zajišťujeme ověřené turecké a české překlady včetně apostily a další profesionální služby.

Můžete nás kdykoliv kontaktovat na info@ceskoturecko.cz nebo na telefonu +420 736 177 368.