Přicházíme s pravidelnými příspěvky o tureckých městech


Turecko je velká a rozmanitá země. Chystáme se tam vyrazit na dovolenou nebo obchodovat s tureckým partnerem? V obou případech je lepší se připravit a zjistit si nějaké informace předem. My vám s touto přípravou pomůžeme a v pravidelných příspěvcích o tureckých městech budeme přinášet informace o místech, která vás v Turecku nejvíce zajímají. V našich článcích se dozvíte základní informace o různých tureckých městech, které byste měli rozhodně znát.

Na našich stránkách je již k dispozici mapa Turecka s vyznačenými místy, na která se můžete v příštích týdnech těšit. Příspěvky budeme publikovat každý pátek a už dnes si můžete přečíst příspěvek o Istanbulu. Následovat bude hlavní město Ankara, nejevropštější turecké město Izmir, průmyslová Bursa, rozpálená Adana a další turecké města.

mapa turecka

Autorkou článků o tureckých městech je Sabina Tučková, která Turecko velmi dobře zná, několikrát ho navštívila a také v něm strávila část svého studia.

 Turecká města:

 1. Istanbul
 2. Ankara
 3. Izmir
 4. Bursa
 5. Adana
 6. Mersin
 7. Gaziantep
 8. Konya
 9. Diyarbakır
 10. Antalya
 11. Alanya
 12. Bodrum
 13. Trabzon

Na našem českém blogu o Turecku najdete také další zajímavé příspěvky od dalších autorů, které Turecko velmi dobře znají a procestovali jej křížem krážem.