Reklama na Turecko od Turkish Airlines a Go Turkey


Než koronavirus celosvětově otřásl cestovním ruchem, Turecko patřilo mezi nejvyhledávanější destinace letní dovolené u moře. Čeští turisté si oblíbili dovolenou v letoviscích Turecké riviéry: Alanya, Antalya, Side, Kemer a Belek, ale také turecká letoviska na Egejské riviéře – Bodrum a Marmaris.

Čechy na dovolenou v Turecku teď láká nová reklama od Turkish Airlines a Go Turkey. Na tuto reklamu na Turecko se můžete podívat ve anglickém videu níže. V reklamě vedle úchvatných tureckých scenérií zazní hudba s názvem Fly Above.


Pokud vás zajímá jen hudba z reklamy na Turecko od Turkish Airlines, podívejte se na toto video s písní Fly Above od Mahmut Orhan & Sena Sener.

Turecko je ideální destinací pro letní dovolenou. Dovolená v Turecku je vyhledávána zejména rodinami s dětmi, které si oblíbily hotely vybavené vodními parky s bazény a atrakcemi.

V tureckém cestovním ruchu se však kromě dovolené na prosluněných pláží u moře a prohlídek památek v Istanbulu stále více prosazuje také tzv. zdravotní turistika, v angličtině známá jako „medical tourism“. Jedná se o druh cestovního ruchu, kdy účelem návštěvy je péče o zdraví, zlepšení fyzické kondice nebo estetické zákroky.

ČeskoTurecko se také zabývá zdravotní turistikou. Zejména českým a slovenským klientům ČeskoTurecko zajišťuje estetické a lékařské zákroky v Turecku. Mezi nejpopulárnější estetické zákroky v Turecku jednoznačně patří transplantace vlasů, nebo estetická stomatologie a plastická operace nosu. Dále také plastické operace prsou a zvětšení hýždí.

Za zdravím a krásou do Turecka

Turecko je světovým centrem estetické turistiky. Najdete tu mnoho soukromých klinik, kde můžete podstoupit nejrůznější estetické zákroky. ČeskoTurecko v České republice reprezentuje ty nejlepší turecké estetické kliniky a nemocnice a pomůže vám snadno a bez starostí zákrok v Turecku absolvovat. Stačí, když nám napíšete na info@ceskoturecko.cz, a o vše ostatní se už postaráme my.

Lidé létají do Turecka za zdravím a krásou zejména ze dvou důvodů. Tím prvním je jednoznačně nižší cena estetického zákroku v Turecku oproti České republice. Druhým důvodem je zručnost tureckých lékařů a tím vynikající výsledky zákroků.
Pokud vás až tolik nezajímá cesta do Turecka ze zdravotních důvodu, ale rádi byste načerpali novou energii na dovolené v Turecku u moře. Přečtěte si náš článek, kam v Turecku vyrazit: Letní dovolená v Turecku – kam vyrazit k moři

Ať už letíte do Turecka na dovolenou k moři, za městskou turistikou nebo estetickými zákroky na našem blogu také najdete užitečné tipy, co si zabalit do Turecka, jak se vyhnout zdravotním potížím a co dělat, pokud Vás už nějaké obtíže postihnou.

Co udělá COVID-19 s nadcházející letní sezónou a dovolenou v Turecku ještě nevíme, ale na našem blogu si můžete přečíst aktuální podmínky cestování v roce 2021: Je cestování do Turecka v roce 2021 možné a za jakých podmínek?

Závěrem pro vás máme další video z Turecka. Znali jste tuto legendu o Galatské věži v Istanbulu?

A pokud vás reklama na Turecko ještě neomrzela, máte tu pro vás další článek, kde najdete ty nejlepší reklamy na Turkish Airlines.

Také ČeskoTurecko má svůj YouTube kanál, kde najdete zajímavá videa o Turecku. V tomto videu se například dozvíte o tom, jak probíhá turecká svatba.

V dalším se pak dozvíte o záludnosti turečtiny atd.

Jestliže vás Turecko zajímá více, můžete také sledovat ČeskoTurecko na Instagramu a Facebooku. Pro estetické zákroky nás sledujte na Instagramu zde a pro transplantace vlasů zde. Také nám neváhejte kdykoliv napsat na info@ceskoturecko.cz nebo zavolat na +420736177368.