Transplantace vlasů v Turecku – Cena a konzultace online


Trápí vás vypadávání vlasů a pohled do zrcadla vás netěší? Zajímá vás, zda je pro vás transplantace vlasů vhodným řešením na vypadávání vlasů a řídnoucí kštici? Není nic snazšího, než nám napsat na info@ceskoturecko.cz a poslat nám své fotky. Po konzultaci s lékaři, vám napíšeme jejich hodnocení a také odhad, kolik bude potřeba transplantovat vlasových štěpů.

Konzultace online pro transplantace vlasů v Turecku

Po předchozí domluvě se s námi také můžete spojit online na Skype nebo WhatsApp. Rádi vám odpovíme na jakékoliv vaše dotazy. Jsme vám kdykoliv k dispozici. Sledujte nás na Facebooku a Instagramu a podívejte se na aktuální dění u nás.

Česko-tureckým aktivitám se věnujeme již od roku 2013 a od té doby jsme si vybudovali síť prověřených kontaktů. Jádro ČeskoTurecko tvoří česko-turecký manželský pár Milan Hnátek a Ece Ergüney Hnátková.

 • Doporučíme vám nejlepší transplantaci vlasů pro vás s ohledem na vaše potřeby a rozpočet
 • Vysvětlíme vám, jak bude transplantace vlasů probíhat a co bude zákrok obnášet
 • Pomůžeme vám naplánovat cestu do Turecka a zakoupit letenku
 • Zajistíme vám transfer z letiště, ubytování a případné české tlumočení
 • Nevybíráme rezervační poplatek ani zálohu dopředu
 • V Turecku se skutečně vyznáme a domluvíme se turecky

Pro více informací a konzultace pište na info@ceskoturecko.cz

Transplantace vlasů konzultace online ČeskoTurecko

Jaké je cena transplantace vlasů v Turecku?

Cena transplantace vlasů v Turecku je závislá na zvolené metodě (FUE, DHI, Organická transplantace) a výběru vlasové kliniky.

Cena transplantace vlasů se pohybuje od 2 100 EUR do 3500 EUR podle toho, pro jakou metodu se rozhodnete a kde. Cena je vždy fix bez ohledu na počet štěpů. V balíčku je také zahrnuto ubytování v jednolůžkovém pokoji, transfery z letiště na hotel a na kliniku a další. Cena transplantace vlasů neobsahuje letenku, ale pomůžeme vám vybrat tu nejlepší variantu pro vás.

Pokud se domluvíme anglicky, můžete letět kdykoliv sami. Pokud chcete, abychom vás na zákrok doprovodili a pomohli s tlumočením a byli vám k dispozici, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368 a domluvíme se na podrobnostech.

Jak pracujeme a proč zvolit ČeskoTurecko?

Zaměřujeme se na velmi individuální přístup a velmi dobrou kvalitu poskytovaných služeb na těch nejlepších tureckých lékařských zařízeních. Naše výjimečnost je, že Turecko velmi dobře známe a dokážeme doporučit to nejlepší pro každého zákazníka.

Jsme jako autosalon, který prodává automobily různých značek a hlavně tříd. U nás najdete transplantace vlasů střední třídy, vyšší střední třídy a máme také něco pro náročné klienty, kteří neváhají si připlatit za „luxusní plnou výbavu“.

Chcete jet na transplantaci vlasů do Turecka? Dejte nám vědět a vše pro vás zařídíme!

Pokud jste se rozhodli s námi letět do Turecka na transplantaci vlasů, napište nám na info@ceskoturecko.cz

 1. Pošlete nám fotky hlavy na info@ceskoturecko.cz
 2. Dáme vám vědět, zda je transplantace vlasů pro vás vhodná.
 3. Domluvíme se na termínu, který se hodí vám.
 4. Naplánujeme vaši cestu do Turecka. Vybereme společně letenky a zařídíme vám ubytování v hotelu.
 5. Poskytneme vám kompletní info o transplantaci vlasů, odpovíme na jakékoliv vaše dotazy.
 6. Na letišti v Istanbulu vás vyzvedne řidič a doveze na kliniku a hotel.
 7. Budeme vám plně k dispozici i během transplantace vlasů v Istanbulu.
 8. Samozřejmostí je také komunikace po zákroku. Budete nám pro kontrolu pravidelně posílat své fotky a společně se budeme těšit na růst nových vlasů.

Podívejte se, co o nás říkají naši klienti

Seznamte se s námi

Poznejte nás a podívejte se na naše YouTube videa, nebo nás sledujte na Instagramu a Facebooku. V Turecku kromě transplantací vlasů zajišťujeme také další estetické a lékařské zákroky. Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368. Jsme vám plně k dispozici i přes omezení v boji proti koronaviru a nemoci COVID-19. Rádi vám poskytneme rady a konzultace online.

  Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
  * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.